2013

Ostatnia wycieczka w tym sezonie

No i przyszedł piątek i spotkaliśmy się we czterech na stacji paliw w Zgorzelcu. Marek, Robert, Krzysiek no i ja. Po zatankowaniu i dokładnym przygotowaniu (czytaj wizyty w toalecie) się do drogi ruszyliśmy na Legnicę, by przez Jawor i Świdnicę dotrzeć do Dzierżoniowa. Tutaj półgodzinny postój na zakupy w sklepie motocyklowym i jedziemy dalej. Ciągle jest zimno. Pogoda nas nie rozpieszcza jak do tej pory, ale nie pada całe szczęście.

Czytaj więcej...

Zlot w Łebie

Na zlot w Łebie miało pojechać kilka maszyn. Niestety okazało się, że jadę sam. Byłem mocno nastawiony na ten wyjazd więc nie miałem najmniejszego zamiaru zmieniać planów. Postanowiłem wyruszyć w czwartek tuż po pracy. I tak zrobiłem. Do przebycia miałem ciut ponad 600 km. Dwie przerwy na tankowanie, dwie na siku i o godzinie 21 byłem na miejscu. Troszkę się zdziwiłem, kiedy okazało się, że na miejscu zameldowało się już blisko 300 maszyn. Co to będzie w piątek i sobotę - pomyślałem.

Czytaj więcej...

XVIII Festiwal RBiM w Łagowie


W czwartek - 11 lipca - ruszyliśmy spod warsztatu Zielaka: Danusia, Zielak, Bogdan, Andrzej, Sebastian i Darek. Było samo południe - 12.10. Kierunek mógł być tylko jeden. Łagów Lubuski. Po niespełna trzech godzinach jazdy z krótkim postojem w Nowej Soli na przeczekanie deszczu, dotarliśmy na pole namiotowe w Łagowie. Obóz rozbiliśmy nad samym jeziorem (co, jak później się okazało, było dla niektórych niezbyt dobrym pomysłem - prawda Wojtuś? ;) ) i ruszyliśmy na rekonesans.

Czytaj więcej...

Zlot w Srebnej Górze

Wybraliśmy się w czterech: Zielak, Bogdan, Waldek i ja na zlot w Srebrnej Górze. Wyjechaliśmy w piątek w samo południe i żółwim tempem zdąrzaliśmy w kierunku Jeleniej Góry, potem Świdnica, gdzie zrobiliśmy postój na popas. Dość długi postój, bo i na jedzonko czekaliśmy troszkę no i Zielak zakupy robił, bo doszedł do wniosku, że lodówkę na zlocie mieć musi.

Czytaj więcej...

Oficjalne rozpoczęcie sezonu 2013

Stało się! W sobotę o dziewiątej rano, przed kościołem Św. Bonifacego zebrała się grupa miłośników jednośladów z silnikami spalinowymi, aby ruszyć do Częstochowy i tam zainaugurować nowy sezon motocyklowy. Wśród nich byłem i ja i razem z nimi do Częstochowy dotarłem i sezon zainaugurowałem. Troszkę materiałów medialnych umieściłem w Galerii.

Czytaj więcej...

Okładka książki "Głupia książka"

Debiut literacki mojej Przyjaciółki.
Zachęcam i polecam!