Rajd "Race to Home"

W dniach 22-24.07 po raz trzeci startuje rajd '' Race To Home". Jest to międzynarodowy rajd motocyklowy, który odbywa się na publicznych drogach Europy. Motocykliści startują z legendarnego Pub'u motocyklowego Ace Café w Londynie i kierują się do głównego punktu w Polsce na krotki PIT Stop. Rajd przebiega przez sześć krajów Europejskich. Edycja 2015 trwała 37h 51m. Ważne jest więc by pokonać je w jak najsprawniejszy sposób. W "Race To Home" 2016 Edition nowością są punkty kontroli w poszczególnych miejscach znajdujących się wzdłuż wyznaczonej trasy. Co roku, także Race To Home wspiera fundacje wyznaczoną przez zespół Stuntbikeperformance Team.

Jeden z takich punktów będzie znajdował się w Zgorzelcu. Motocykliści biorący udział w rajdzie odwiedzą warsztat motocyklowy "Zielak Motor-servis".

Zapraszamy wszystkich Motocyklistów i nie tylko do asysty na trasie i spotkania na punkcie kontrolnym w Zgorzelcu. Motocykliści pod siedzibą firmy będą w sobotę 23.07.2016 z samego ranna, a także tego samego dnia późnym wieczorem w drodze powrotnej. Wasze wsparcie na pewno doda energii uczestnikom.

Wszystkie informacje dotyczące rajdu, a także uczestników biorących w nim udział znajdziecie na FanPage'u Race To Home.

Okładka książki "Głupia książka"

Debiut literacki mojej Przyjaciółki.
Zachęcam i polecam!