2011

Już śpi

Wczoraj Radzio udał się na zimowy odpoczynek. Wyczyszczony, uniesiony na stojaku, przykryty plandeką (tutaj fotka)..... śpi i czeka na przedwiosenne przebudzenie. A śniegu nie widać.

Mikołajowie na motocyklach

Teraz również w Zgorzelcu pojawili się Mikołajowie na stalowych reniferach. Inicjatywa godna największych pochwał! Z jednej strony szkoda, że wcześniej nie dotarłem do informacji o zamiarach zorganizowania akcji, z drugiej jest nadzieja na przyszłe lata. Chętnie włączę się w organizację podobnych akcji.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj oraz tutaj.

Galeria

Witrynka zaczyna się rozbudowywać. Dodałem dzisiaj link do galerii zdjęć. Co prawda ilość fotek nie jest powalająca, ale to początki. Mam nadzieję, przez zimę uzupełnić informacje o poprzednim sezonie i przygotować się do przyszłego.

To jeszcze nie jesień?

Jest godzina jedenasta, piękna pogoda za oknem, bezchmurne niebo, słoneczko i temperatura prawie 10 stopni powyżej zera. Każda komórka mojego niedoleczonego organizmu aż rwie się do Radzia. Ale sezon już zamknięty, ubranka wyprane, pochowane, Radzio zaczyna się szykować do snu zimowego. Czas wyjąć narty....

Narodziny witryny

Postanowiłem utworzyć miejsce w sieci, gdzie będę przechowywał odrobinę swoich myśli, wrażeń z jazdy i zdjęć zrobionych w czasie motocyklowych wypadów. Przede wszystkim wykupiłem domenę - LoneRider.pl - Samotny Jeździec. Jakoś nie ciągnie mnie specjalnie na zloty, większość kilometrów przejechanych w tym sezonie nawinąłem na koło samotnie. Być może przyjdzie czas, że to się zmieni, ale "ksywa" niechaj już zostanie. Zrobiłem sobie nawet logo. Mam nadzieję, że niebawem witryna zacznie się rozrastać, wzbogaci się o zdjęcia i opisy ciekawych miejsc, które odwiedziłem.

  • a
    • b

Okładka książki "Głupia książka"

Debiut literacki mojej Przyjaciółki.
Zachęcam i polecam!